Zmarł potrącony rowerzysta. Policja poszukuje świadków zdarzenia

  • 25.11.2020, 08:45
  • Bartek Gębusia
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

16 października tego roku, w Szewnie, na ulicy Langiewicza kierowca samochodu marki Opel Vectra potrącił 66-letniego rowerzystę, który z powodu obrażeń zmarł. Policja prowadzi w tej sprawie śledztwo i poszukuje świadków tego zdarzenia. 

Komisariat Policji w Ćmielowie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Ostrowcu Świętokrzyskim prowadzi śledztwo w sprawie nieumyślnego naruszenia w dniu 16 października 2020 roku około godziny 10.30 w Szewnie ul. Langiewicza, zasad bezpieczeństwa bezpieczeństwa w ruchu drogowym przez kierującego pojazdem marki Opel Vectra i potrąceniu 66-letniego rowerzysty, który w następnie odniesionych obrażeń zmarł tj. o przestępstwo z art.177 § 2 K.k.

mówi - asp. Ewelina Wrzesień - Oficer Prasowy KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim

Jeśli ktoś ma informację, które mogą pomóc funkcjonariuszom w prowadzonym dochodzeniu proszony jest o kontakt z Komisariatem Policji w Ćmielowie przy ul. Ostrowieckiej 23 od poniedziałku do piątku w godz. 08.00 – 16.00, kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 47 804 21 18 lub 47 804 22 05 lub osobistą wizytę w Komendzie Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim.

 

Bartek Gębusia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe