"Promyk" stawia na bezpieczeństwo i rozwój

  • 20.11.2020, 13:41
  • Błażej Macias
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Przedszkole Specjalne i Szkoła Podstawowa Specjalna „Promyk” są partnerem ogólnopolskiej akcji „Bezpieczny Powrót Do Szkoły”, która ma promować zasady bezpieczeństwa w wszystkich przedszkolach i szkołach. Skierowana jest ona do nauczycieli, rodziców i uczniów.

Spot "bezpieczny Powrót Do Szkoły", to przypomnienie dla wszystkich o tym, że w tym trudnym czasie pandemii, musimy szczególnie dbać o zdrowie nasze i naszych dzieci. 

- mówi Bożena Młynek, dyrektor Przedszkola i Szkoły Podstawowej "Promyk".

Warto zadbać o bezpieczeństwo swoich dzieci podczas podróży między domem a szkołą, przypominać o zasadach higieny osobistej i podczas posiłków. Ostrowiecki „Promyk” stawia na współprace z rodzicami, oferując im wszelką możliwą pomoc, zwłaszcza dla dzieci ze szkoły podstawowej, które uczą się teraz zdalnie.

Placówka pracuje bez wytchnienie, administracja działa cały czas, staramy się pomagać rodzicom w każdej nawet najmniejszej potrzebie.

- mówi Bożena Młynek.

Nasi nauczyciele i specjaliści są dostępni dla rodziców w czasie normalnego funkcjonowania placówki jak i po pracy, ponieważ zadbanie o prawidłowy rozwój naszych podopiecznych to nasz obowiązek.

- dodaje Sandra Bogusz, wicedyrektor placówki.

Obowiązek pedagogów i terapeutów spada na rodziców, dla których nauka zdalna nie jest prosta.

 

Dla rodziców ta nauka zdalna jest trudna. To oni są teraz najbardziej zaangażowani w to nauczanie. 

- mówi Sandra Bogusz.

 

Przedszkole Specjalne i Szkoła Podstawowa Specjalna „Promyk”, starają się również o dodatkową pomoc dla swoich uczniów. Placówka realizuje różne projekty. Wśród nich znalazł się plan budowy bezpiecznego, nowoczesnego boiska i ogrodu warzywnego, który będzie służył jako miejsce do wprowadzenia nowego rodzaju terapii dla podopiecznych placówki.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:   enlightened Zdrowy posiłek to podstawa

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:   enlightened„PROMYK” po raz kolejny sięga po środki z Unii

 

 

Błażej Macias

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe