Hazard z narkotykami w tle. Dwie osoby z zarzutami

  • 18.11.2020, 21:18
  • Bartek Gębusia
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Policjanci z Ostrowca przy współpracy z funkcjonariuszami Świętokrzyskiego Urzędu Celno-Skarbowego zakończyli przestępczy proceder na ternie miasta. W poniedziałek (16.11.2020 r.) służby pojawiły się w jednym z lokali na terenie miasta, gdzie ujawnili 3 nielegalne automaty służące do gier hazardowych, a także 9 tysięcy złotych w gotówce, która może pochodzić z przestępstwa.

 Nielegalne automaty oraz gotówka zostały zabezpieczone przez funkcjonariuszy Świętokrzyskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Kielcach. Okoliczności sprawy zostaną wyjaśnione podczas prowadzonego postępowania.

- informuje KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim

Policjanci zatrzymali w  lokalu 4 osoby w wieku od 19 do 47 lat. Jeden z mężczyzn, 32-latek posiadał przy sobie 2 gramy substancji, którą wstępnie określono jako amfetaminę, dodatkowo odpowie przed sądem za handel środkami zabronionymi. Kolejny z mężczyzn, 47-latek posiadał 15 gram nielegalnej substancji. 

Bartek Gębusia

Zdjęcia (2)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe