Doktor Karolik zakażony koronawirusem

  • 12.11.2020, 12:56
  • Bartek Gębusia
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Dziś doktor Adam Karolik - zastępca dyrektora ds. lecznictwa Zakładu Opieki Zdrowotnej w Ostrowcu poinformował naszą redakcję, że uzyskał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. 

Mam objawy przeziębienia, w związku z tym, z poczucia odpowiedzialności, zrobiłem sobie test płytkowy, który niestety wyszedł pozytywnie. Pobrałem też wymaz do testu PCR, który został wysłany do laboratorium.

mówi - dr n. med. Adam Karolik - Dyrektor ds. Lecznictwa ZOZ w Ostrowcu Świętokrzyskim

Dyrektor szpitala zapewnia, że czuje się w miarę dobrze, jest odizolowany w domu poza Ostrowcem. W pracy zastępuje go Dariusz Tumulec, lekarz specjalizujący się w chorobach zakaźnych, mający też duże doświadczenie w administracji. Jeżeli u doktora Karolika nie wystąpią objawy kliniczne powinien wrócić do pracy po 10 dniach. 

Bartek Gębusia

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
XYZ
XYZ 15.11.2020, 15:39
kit mu w uszy,oszołom jakich mało i GBUR ,MA SIE NIE WIADOMO ZA CO,GBUR
Barbara K
Barbara K 13.11.2020, 09:32
Dużo zdrowia Panie Doktorze, proszę dbać o siebie tak jak o swoje pacjentki, a wszystko będzie dobrze
anonimus
anonimus 12.11.2020, 17:13
Akurat tego Pana mi szkoda, pierwszy dyrektor szpitala którego nie sposób nie lubić. Zawsze szczery do bólu, nie dba o poprawność polityczną co w dzisiejszych czasach jest na wagę złota. Mam nadzieję że szybko wyzdrowieje.

Pozostałe