BAŁTÓW: Historia, pamięć i chryzantemy

  • 11.11.2020, 12:14
  • CodziennieWieszWięcej
BAŁTÓW: Historia, pamięć i chryzantemy facebook.com/baltowgmina

Podziel się:

Oceń:

W 102. rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości władze gminy Bałtów: wójt Hubert Żądło wraz z przewodniczącym Rady Gminy, Henrykiem Cichockim, złożyli wiązankę kwiatów pod tablicą niepodległościową przy kościele pw. Matki Bożej Bolesnej w Bałtowie, składając hołd tym wszystkim, którzy walczyli o wolność Ojczyzny.

zdj: facebook.com/baltowgmina

zdj: facebook.com/baltowgmina

W tym roku ze względu na trwającą pandemię, uroczystości mają charakter bardzo skromny.  Odwołano akademie okolicznościowe, zrezygnowano ze spotkań i zgromadzeń. W Bałtowie już kilka dni wcześniej, udekorowano miejsca pamięci.

zdj: facebook.com/baltowgmina

 

Gmina Bałtów wspierając lokalnych producentów kwiatów, za pośrednictwem ARiMR, pozyskała nieodpłatnie 100 sztuk chryzantem, które zasadzono również na rondzie przy drodze wojewódzkiej oraz ustawiono przy urzędzie gminy.

zdj: facebook.com/baltowgmina

 

 

zobacz również:   BAŁTÓW: ŚDS czeka na swoich podopiecznych 

CodziennieWieszWięcej

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Z Wólki
Z Wólki 11.11.2020, 19:24
Aż miło popatrzeć jak się zmienia nasz Bałtów. Widziałam kwiaty na rondzie, brawo!

Pozostałe