M. Dębniak: W takim tempie do końca kadencji wyremontujemy wszystkie drogi powiatowe

  • 09.11.2020, 14:37
  • Bartek Gębusia
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Działając wspólnie, można zdecydowanie więcej - potwierdza to ilość inwestycji jakie udało się w ostatnim czasie zrealizować dzięki współpracy gmin ze Starostwem Powiatowym w Ostrowcu Świętokrzyskim. Oficjalnie do użytku mieszkańców oddano dziś odcinek drogi powiatowej w gminie Waśniów, przebiegający przez miejscowości Nosów.  Remont tego odcinka drogi wymuszony był sporą ilością ubytków w asfalcie, deformacji, stan techniczny drogi był po prostu zły. Generalny remont zakończył się we wrześniu tego roku.  Gmina Waśniów we współpracy z powiatem wyremontowała również 220 metrowy odcinek drogi tzw. „Kunówkiˆ” w miejscowości Piotrów. Kolejną inwestycją jaką udało się wykonać jeszcze w tym roku dzięki dofinansowaniu z Funduszu Dróg Samorządowych jest remont ulicy Wiatracznej w Janiku. 
Obie inwestycje są zwieńczeniem tegorocznych remontów. Starostwo Powiatowe złożyło kolejne wnioski o dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych. W momencie opublikowania listy z zakwalifikowanymi zadaniami dowiemy się jakie drogi będą remontowane w przyszłym roku.

Bartek Gębusia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe