Kultura znów zostaje zamknięta

  • 06.11.2020, 15:55
  • CodziennieWieszWięcej
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

W sobotę na terenie całej Polski zaczną obowiązywać nowe obostrzenia związane z pandemią i rekordową liczbą zakażeń. Od tego dnia, przynajmniej do 29 listopada, nie będą odbywać się jakiekolwiek wydarzenia kulturalne z udziałem publiczności. To oznacza, że instytucje kultury, takie jak kluby muzyczne, kina czy teatry znów będą czasowo zamknięte. Sytuacja dla wielu artystów, aktorów, instruktorów staje się  dramatyczna. Decyzja o zamknięciu kin stawia całą branżę filmową w niezwykle dramatycznej sytuacji. Miejskie Centrum Kultury w Ostrowcu Świętokrzyskim czas przestoju chce wykorzystać na przygotowanie przeniesionego "wielkiego ekranu" z budynku przy Alei 3 Maja do OBK. Kino w nowej tymczasowej siedzibie miało zostac otwarte w listopadzie, niestety musimy poczekać [zobacz wideo]

Na stronie https://gov.pl/web/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia… znajduje się przyjęte dzisiaj rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, które zostało skierowane do publikacji w Dzienniku Ustaw.

CodziennieWieszWięcej

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe