Zamknięte bramy cmentarzy [zdjęcia]

  • 31.10.2020, 13:00
  • Klaudia Cybulska
Zamknięte bramy cmentarzy [zdjęcia]

Podziel się:

Oceń:

Od dziś, decyzją rządu, bramy wszystkich nekropolii są zamknięte aż do poniedziałku. Lokalni sprzedawcy chryzantem i zniczy ubolewają, że z dnia na dzień stracili możliwość zarobku, a przecież do Wszystkich Świętych przygotowują się miesiącami. 

Nasz reporter na ostrowieckie cmentarze udał się o godzinie 12-tej. W niektórych miejscach, na murach cmentarnych rozżaleni ostrowczanie palą znicze, niektórzy kupują kwiaty na znak solidarności ze sprzedawcami. [zdjęcia]

O godzinie 16.30  w Ostrowcu organizowany jest  protest kobiet, który dziś ma mieć formę marszu z ostrowieckiego Rynku na bazarek w osiedlu Ogrody, gdzie uczestnicy chcą kupić chryzantemy na znak solidarności ze sprzedawcami. 

 

 

Klaudia Cybulska

Zdjęcia (32)


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
szok
szok 04.11.2020, 15:24
to był najgorszy okres w moim życiu, nie sądziłam, że przyjdzie mi doczekać takich czasów, że nie pójde na grób ojca

Pozostałe