„Przepraszamy za utrudnienia mamy rząd do obalenia” [zapis relacji i galeria zdjęć]

  • 28.10.2020, 18:24
  • Lokalna.TV | Twoje Źródło Informacji
„Przepraszamy za utrudnienia mamy rząd do obalenia” [zapis relacji i galeria zdjęć]

Podziel się:

Oceń:

W całym kraju odbywają się protesty kobiet, po tym jak w miniony czwartek Trybunał Konstytucyjny orzekł, że przepis ustawy zezwalający na dopuszczalność aborcji w przypadku dużego prawdopodobieństwa ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu jest niezgodny z Konstytucją.

W Ostrowcu Świętokrzyskim dziś (28 października) zorganizowano Spacer Ulicą Sandomierską  Od  godzinie 14.00 rozpoczęła się blokada Ronda Republiki Ostrowieckiej. Z  ronda przy ZS nr 3 protestujący przeszli na Rondo Powstania Styczniowego (Aleja 3 Maja/ul. Żabia) a następnie kolejnymi ulicami. Miasto zablokowane było przez kilka godzin było zablokowane.

 

lokalna.tv|twojeźródłoinformacji_

Zdjęcia (36)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe