Ostrowieckie Biegi Niepodległości 2020 odwołane

  • 28.10.2020, 08:32
  • Bartek Gębusia
Ostrowieckie Biegi Niepodległości 2020 odwołane

Podziel się:

Oceń:

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim, opublikował na swojej stronie internetowej komunikat dla mieszkańców miasta, którzy wyrazili chęć udziału w tegorocznej edycji Biegów Niepodległości. W treści komunikatu czytamy:

Mając na uwadze wciąż rosnące zagrożenie epidemiologiczne związane z panującą pandemią COVID-19 i związaną z tym troską o bezpieczeństwo uczestników organizowanych imprez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim zdecydował o odwołaniu Ostrowieckich Biegów Niepodległości 2020.

W dalszej części komunikatu poinformowano, że wszyscy zarejestrowaniu uczestnicy otrzymają zwrot opłaty startowej. Informacje co do sposoby zwrotu będą podane w późniejszym terminie i zostaną opublikowane na stronie MOSiR.

Bartek Gębusia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe