Rozdano 515 drzew w roku jubileuszowym gminy Ćmielów

  • 19.10.2020, 12:57
  • Bartek Gębusia
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Ekologia, dbałość o środowisko, życie w zgodzie z przyrodą to wszystko jest niebywale ważne. Sadzenie drzew pomaga m.in. w utrzymaniu dobrej jakości powietrza wie o tym również społeczność gminy Ćmielów. 515 sadzonek drzew zostało rozdanych aby uczcić 515 rocznicę nadania praw miejskich dla Ćmielowa.  Dęby, sosny i świerki zostaną posadzone w różnych miejscach. Podczas wydarzenia Nadleśniczy Nadleśnictwa Ostrowiec Świętokrzyski - Adam Podsiadło, służył radą jak zadbać o sadzonki. Akcja „515 drzew na 515-lecie nadania praw miejskich” odbyła się dzięki współpracy samorządu gminy z leśnikami, co podkreślała podczas wydarzenia Burmistrz Ćmielowa - Joanna Suska.

Władze gminy z optymizmem patrzą w przyszłość i mają nadzieję, że uda się świętować tak zacny jubileusz hucznie, wspólnie gdy tylko epidemia ustąpi. 

Bartek Gębusia

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
gość
gość 19.10.2020, 20:56
ja już posadziłam, za rok zaproszę naszą tv żeby pokazać gdzie rosnie moje drzewo. Gratuluję pięknej akcji Pani Buristrz

Pozostałe