O krajobrazie na Krzemionkach

  • 14.10.2020, 20:48
  • Bartek Gębusia
O krajobrazie na Krzemionkach

Podziel się:

Oceń:

Pracownicy Muzeum Historyczno-Archeologicznego i Rezerwatu Krzemionki zapraszają do wspólnego świętowania Dnia Krajobrazu przypadającego na 20 października. 

„Nie było nas, był las” to popularne powiedzenie. Jego odwrócona wersja również jest aktualna. Powstają tereny graniczne, gdzie ludzie i drzewa spotykają się i przeplatają, zajmując różne przestrzenie. Krajobraz takich obszarów jest wyjątkowych, a drzewa, stare i młode, stanowią podstawę jego percepcji.

- czytamy na stronie internetowej Muzeum Historyczno-Archeologicznego

Spacer po rezerwacie Krzemionki odbędzie się 18 października w niedzielę. Rozpocznie się o godz.14.00 w Muzeum Archeologicznym i Rezerwacie Krzemionki. Obowiązuje rezerwacja miejsc, której można dokonać pod numerem telefonu: 41 330 45 50/669 970 499 lub wysyłając e-mail na adres: [email protected]

Bartek Gębusia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe