Nagrody dla ostrowieckich pedagogów wręczone

  • 14.10.2020, 16:26
  • Bartek Gębusia
Nagrody dla ostrowieckich pedagogów wręczone
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

[ZOBACZ WIDEO]

 

Lista nauczycieli i dyrektorów nagrodzonych przez Prezydenta Miasta 14.10.2020

z okazji Dnia Edukacji Narodowej 

 

  1. Jolanta Jeruzal – dyrektor Przedszkola Publicznego nr 5

  2. Anna Kuligowska – dyrektor Przedszkola Publicznego nr 7 

  3. Jolanta Żak – nauczyciel Przedszkola Publicznego nr 7 

  4. Danuta Kapsa – p.o. dyrektor Przedszkola Publicznego nr 11 

  5. Beata Krauze – Składanowska – dyrektor Przedszkola Publicznego nr 12 

  6. Ewa Lipczyńska – nauczyciel Przedszkola Publicznego nr 12 

  7. Edyta Kowalska – dyrektor Przedszkola Publicznego nr 15 

  8. Katarzyna Dryjas – dyrektor Przedszkola Publicznego nr 16 

  9. Beata Pasierbska – nauczyciel Przedszkola Publicznego nr 16 

  10. Aneta Stachurska – dyrektor Przedszkola Publicznego nr 19 

  11. Katarzyna Pawlik – nauczyciel Przedszkola Publicznego nr 19 

  12. Dorota Kosiarz – dyrektor Przedszkola Publicznego nr 21 

  13. Urszula Wojna – nauczyciel Przedszkola Publicznego nr 21 

  14. Renata Olszańska   – dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1

  15. Mariola Wójcicka – nauczyciel Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1

  16. Mariusz Szczerbiński – dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 

  17. Renata Szmyd  – nauczyciel Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 

  18. Anna Pronobis   – nauczyciel Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 

  19. Grażyna Połetek – nauczyciel Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 

  20. Agnieszka Batóg – dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4

  21. Monika Majewska – nauczyciel Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 

  22. Małgorzata Kwiecień – nauczyciel Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 

  23. Monika Wiączek – p.o. dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 7 

  24. Joanna Grudzień – nauczyciel Publicznej Szkoły Podstawowej nr 7 

  25. Jolanta Ścibisz-Glibowska– nauczyciel Publicznej Szkoły Podstawowej nr 7

  26. Grażyna Ukleja – dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9 

  27. Krystyna Dziewięcka – nauczyciel Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9 

  28. Marzena Remiszewska – nauczyciel Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9 

  29. Anna Stojek – dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 10 

  30. Jadwiga Chamera – nauczyciel Publicznej Szkoły Podstawowej nr 10 

  31. Katarzyna Goworek – dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 14 

  32. Jolanta Klauzińska – nauczyciel Publicznej Szkoły Podstawowej nr 14 

  33. Ewa Malec – nauczyciel Publicznej Szkoły Podstawowej nr 14 

  34. Marta Dobrowolska-Wesołowska – dyrektor Zespołu Szkół i Placówek Publicznych nr 3            

  35. Mirosława Zaremba – nauczyciel Zespołu Szkół i Placówek Publicznych nr 3 -            

  36. Roman Kowalski – nauczyciel Zespołu Szkół i Placówek Publicznych nr 3 

  37. Wioletta Walerowicz – nauczyciel Zespołu Szkół i Placówek Publicznych nr 3 

  38. Aneta Pierścińska - Maruszewska – p.o. dyrektor Centrum Kształcenia Ustawicznego

  39. Ewa Zakowana – nauczyciel Centrum Kształcenia Ustawicznego 

  40. Donata Kulczycka – nauczyciel Centrum Kształcenia Ustawicznego

Bartek Gębusia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe