Nauczyciele szkół średnich docenieni

  • 14.10.2020, 15:47
  • Bartek Gębusia
Nauczyciele szkół średnich docenieni
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

14 października Dzień Edukacji Narodowej, od rana świętują nauczyciele. W południe w  budynku Starostwa Powiatowego wręczono nagrody i wyróżnienia dla nauczycieli szkół średnich. 

 

Postanowieniem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

z dnia 3 września 2020 r.

o nadaniu odznaczeń

na wniosek Ministra Edukacji Narodowej, za zasługi w działalności na rzecz rozwoju oświaty, odznaczeni zostają:


 

Lp.

Nazwisko (nauczyciela / kandydata)

Imię / imiona

Nazwa szkoły / placówki wraz z miejscowością

Rodzaj odznaczenia

1

Malinowska

Małgorzata Joanna

Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Ostrowcu Świętokrzyskim

Złoty Krzyż Zasługi

2.

Heba

Urszula

Liceum Ogólnokształcące Nr II im. J. Chreptowicza w Ostrowcu Świętokrzyskim

Złoty Krzyż Zasługi

3.

Nowak-Musiał

Anna Katarzyna

Liceum Ogólnokształcące Nr III im. Władysława Broniewskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim

Srebrny Krzyż Zasługi

4.

Szczałuba

Dorota

Zespół Szkół Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Ostrowcu Świętokrzyskim

Srebrny Krzyż Zasługi

5.

Mozal-Papciak

Katarzyna Krystyna

Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Ostrowcu Świętokrzyskim

Brązowy Krzyż Zasługi

6.

Ramska

Alicja

Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Ostrowcu Świętokrzyskim

Brązowy Krzyż Zasługi

7.

Stańczak

Małgorzata Agnieszka

Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Ostrowcu Świętokrzyskim

Brązowy Krzyż Zasługi

8.

Stolarczyk

Małgorzata

Liceum Ogólnokształcące Nr II im. J. Chreptowicza w Ostrowcu Świętokrzyskim

Brązowy Krzyż Zasługi


 

Postanowieniem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

z dnia 15 sierpnia 2020 r.

o nadaniu odznaczeń

na wniosek Ministra Edukacji Narodowej, za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej, odznaczeni zostają:

Lp.

Nazwisko (nauczyciela / kandydata)

Imię / imiona

Nazwa szkoły / placówki wraz z miejscowością

Rodzaj odznaczenia

1

Skręt

Ewa Aleksandra

Zespół Szkół Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Ostrowcu Świętokrzyskim

Medal Złoty za Długoletnią Służbę

2.

Dytkowski

Rafał Stanisław

Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Ostrowcu Świętokrzyskim

Medal Srebrny za Długoletnią Służbę

3.

Majchrzyk

Monika Agnieszka

Liceum Ogólnokształcące Nr III im. Władysława Broniewskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim

Medal Srebrny za Długoletnią Służbę

4.

Majecka-Loranty

Edyta

Zespół Szkół Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Ostrowcu Świętokrzyskim

Medal Srebrny za Długoletnią Służbę

5.

Niedbała

Beata Sylwia

Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Ostrowcu Świętokrzyskim

Medal Srebrny za Długoletnią Służbę

6.

Puton

Anna

Zespół Szkół Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Ostrowcu Świętokrzyskim

Medal Srebrny za Długoletnią Służbę

7.

Serafin

Anna

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrowcu św.

Medal Srebrny za Długoletnią Służbę

8.

Sienniak-Romańska

Jolanta Katarzyna

Liceum Ogólnokształcące Nr III im. Władysława Broniewskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim

Medal Srebrny za Długoletnią Służbę

9.

Górniak

Katarzyna

Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Ostrowcu Świętokrzyskim

Medal Srebrny za Długoletnią Służbę

10.

Ks. Kowalski

Dariusz Stanisław

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Ostrowcu Św.

Medal Srebrny za Długoletnią Służbę

11.

Mrugała

Renata Agnieszka

Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Ostrowcu Świętokrzyskim

Medal Srebrny za Długoletnią Służbę

12.

Ziółkowska-Raban

Hanna

Zespół Szkół nr 2 w Ostrowcu Św.

Medal Srebrny za Długoletnią Służbę

13.

Bryła

Renata

Zespół Szkół nr 1 w Ostrowcu Św.

Medal Brązowy za Długoletnią Służbę

14.

Chałupczak

Mikołaj

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrowcu Św.

Medal Brązowy za Długoletnią Służbę

15.

Krawczyk

Aneta Mariola

Zespół Szkół Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Ostrowcu Świętokrzyskim

Medal Brązowy za Długoletnią Służbę

16.

Książek

Lucyna Małgorzata

Liceum Ogólnokształcące Nr III im. Władysława Broniewskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim

Medal Brązowy za Długoletnią Służbę

17.

Przednowek

Katarzyna Anna

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrowcu Św.

Medal Brązowy za Długoletnią Służbę

18.

Smolińska

Monika

Zespół Szkół nr 1 w Ostrowcu Św.

Medal Brązowy za Długoletnią Służbę


 

Postanowieniem Ministra Edukacji Narodowej

z dnia 17 lipca 2020 r.

za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania, w szczególności w zakresie działalności dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej, twórczości dla dzieci i młodzieży oraz kształcenia i doskonalenia nauczycieli

Medalem Komisji Edukacji Narodowej” odznaczona zostaje:


 

Chojnacka Małgorzata

Zespół Szkół Specjalnych w Ostrowcu Św.


 

Decyzją Ministra Edukacji Narodowej

za osiągnięcia w pracy dydaktycznej i wychowawczej

nagrodę otrzymuje:


 

Dytkowski Rafał

Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Ostrowcu Św.


 

Decyzją Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty

z dnia 21 września 2020 r.

za osiągnięcia w zakresie pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej

- nagrody otrzymują:

Garbacka Monika

Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Ostrowcu Św.

Kalista-Jasiak Magdalena

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Ostrowcu Św.

Kaszuba Dariusz

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Ostrowcu Św.

Kopyś Edyta

Zespół Szkół Specjalnych w Ostrowcu Św.

Rusinowicz Iwona

Zespół Szkół Specjalnych w Ostrowcu Św.

 

Wykaz osób nagrodzonych Nagrodą Starosty Ostrowieckiego za wybitne osiągnięcia w pracy dydaktyczno- wychowawczej i opiekuńczej w roku szkolnym 2019/2020.

 

  1. Pani Jolanta Wanda Broda - ZSO

  2. Pani Wiesława Grudzień - ZSO

  3. Pani Jolanta Mariola Wojtas - ZSO

  4. Pani Dorota Maria Drzazga - LO II

  5. Pani Dorota Maria Kamińska - LO III

  6. Pan Jerzy Gomuła - ZSOMS

  7. Pani Grażyna Bożena Sowa - ZS Nr 1

  8. Pan Krzysztof Hoyer - ZS Nr 2

  9. Pani Renata Kowalska - ZS Nr 3

  10. Pani Edyta Świątek - ZS Nr 3

  11. Pani Urszula Sowa - CKZ i U

  12. Pani Anna Wieczerzak - ZSS

  13. Pani Katarzyna Krzyżanowska - SOSW

  14. Pani Iwona Skalmierska - SOSW

  15. Pani Marta Hapczyn - ZSS

  16. Pan Marcin Sitarz - dyrektor CKZ i U

  17. Pani Małgorzata Górecka- Smolińska – dyrektor LO II

 

Bartek Gębusia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe