SADOWIE: Zmiany w funkcjonowaniu Urzędu Gminy

  • 13.10.2020, 10:19
  • Bartek Gębusia
SADOWIE: Zmiany w funkcjonowaniu Urzędu Gminy
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Wójt Gminy Sadowie - Marzena Urban-Żelazowska, w związku ze wzrostem zachorowań na COVID-19 w kraju i regionie świętokrzyskim podjęła decyzję o ograniczeniu funkcjonowania Urzędu Gminy od 12 października 2020 do odwołania. W zarządzeniu czytamy m.in.:

Wszelkie informacje do do sposobu załatwiania spraw objętych zakres zadań Gminy Sadowie w tym prowadzonych postępowań administracyjnych udzielane będą telefonicznie lub za pośrednictwem korespondencji internetowej. 

W wyjątkowych sytuacjach istnieje możliwość wizyty w Urzędzie Gminy, jednak przy specjalnym stanowisku i z zachowaniem rygoru sanitarnego. Data i godzina spotkania petenta z urzędnikiem ustalana może być poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. 

Poniżej przedstawiamy całość zarządzenia Wójta Gminy Sadowie. 

 

 

Bartek Gębusia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe