KUNÓW: Ponad stu uczniów na kwarantannie, będzie zdalne nauczanie

  • 12.10.2020, 19:46
  • CodziennieWieszWięcej
KUNÓW:  Ponad stu uczniów na kwarantannie, będzie zdalne nauczanie

Podziel się:

Oceń:

Na terenie gminy Kunów potwierdzono 2 przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2 u personelu zatrudnionego w Świetlicy Środowiskowej w Kunowie oraz 1 przypadek zakażenia u pracownika zatrudnionego w Szkole Podstawowej w Janiku i Wymysłowie.

Jak informuje Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Ostrowcu Świętokrzyskim - Wioletta Adamczyk-Nowak, dochodzenie epidemiologiczne jest w toku a osoby z najbliższego otoczenia z zakażonymi poddawane są kwarantannie.

Obowiązkową kwarantanną zostanie objętych 109 uczniów oraz 14 nauczycieli wraz z domownikami. Ocenę stanu zdrowia i decyzje dotyczące kierowania na wymaz podejmuje lekarz.

 W chwili obecnej wpłynęły 2 wnioski z ww. placówek dotyczące zawieszenia zajęć w szkole i przejścia w tryb zdalny. Przedmiotowe wnioski będą zaopiniowane pozytywnie.

CodziennieWieszWięcej

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe