To jest Tydzień Mediacji

  • 12.10.2020, 14:20
  • Bartek Gębusia
To jest Tydzień Mediacji
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

15 października obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Mediacji z tej okazji, sądy w całej Polsce organizują Tydzień Mediacji. Każdego dnia mieszkańcy kraju mogą skorzystać z darmowych porad i informacji na temat tego jak wyglądają mediacje i kiedy można z nich skorzystać. 

W związku z powyższym, w poszczególnych dniach tygodnia w budynku Sądu Okręgowego w Kielcach przy ul. Sienkiewicza 5 oraz w Sądach Rejonowych okręgu kieleckiego dyżury telefoniczne będą pełnili mediatorzy oraz osoby odpowiedzialne za sprawy związane z mediacją z okręgu Sądu Okręgowego w Kielcach.

czytamy na stronie Sadu Okręgowego w Kielcach

Do akcji przyłączył się również Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim. Mediacje będą odbywały się jedynie telefonicznie. W wyjątkowych przypadkach istnieje możliwość zorganizowania spotkania w budynku ostrowieckiego sądu. 

Bartek Gębusia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe