Znamy wyniki testów pensjonariuszy DPS- u "na Słonku"

  • 10.10.2020, 09:44
  • CodziennieWieszWięcej
Znamy wyniki testów pensjonariuszy DPS- u "na Słonku"

Podziel się:

Oceń:

Pensjonariusze Domu Pomocy Społecznej w Ostrowcu Świętokrzyskim na osiedlu Słonecznym nie są zakażeni koronawirusem. Wczoraj wieczorem poznali wyniki testów.

🔴 W oświadczeniu starosty ostrowieckiego - Marzeny Dębniak czytamy:

- W Domu Pomocy Społecznej w Osiedlu Słonecznym nie ma ogniska zakażenia COViD-19 . Po ujawnieniu pozostałych wyników żaden z pracowników nie jest zakażony koronawirusem. Test dodatni wykazał jeden z mieszkańców, jednak nie ma on objawów charakterystycznych dla COViD-19. Osoba została umieszczona w sali izolacyjnej.

Praca w Domu Pomocy Społecznej przebiega normalnie z uwzględnieniem wewnętrznych reżimów sanitarnych.

Starosta Marzena Dębniak kieruje podziękowania dla Wszystkich Pracowników i Dyrekcji Domu Pomocy Społecznej, którzy mimo niepewnej sytuacji pozostali w miejscu pracy.

89 osób personelu i 152 podopiecznych DPS w osiedlu Słonecznym poddanych zostało badaniom po tym, jak u 7 pracowników na początku tygodnia potwierdzono zakażenie koronawirusem.

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ:  

🔴   7 pracowników "DPS-u na Słonku" zakażonych koronawirusem 

🔴   Pozytywny wynik u kolejnych 218 osób ze świętokrzyskiego

CodziennieWieszWięcej

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
edek
edek 12.10.2020, 10:11
ok
https://onet.pl
wp
tak

Pozostałe