MBP: Mała Książka - Wielki Człowiek

  • 09.10.2020, 16:15
  • Bartek Gębusia
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Książki czytać warto i warto o tym przypominać zawsze, wszędzie i każdemu. Szczególną uwagę należy zwracać na najmłodszych czytelników.  Dlatego Miejsca Biblioteka Publiczna w Ostrowcu zaprasza do udziału w ogólnopolskiej akcji „Mała Książka – Wielki Człowiek”, organizowanej przez Instytut Książki. Zabawa skierowana jest dla rodziców i dzieci w wieku od 3 do 6 lat.  Dzieciom powinniśmy czytać od najmłodszych lat, ponieważ jest to wspólny czas spędzony z rodzicem, a przy okazji pozwala to wzmacniać więzi i rozwijać wyobraźnie dziecka. Książki warto wypożyczać jak najczęściej, ponieważ sama wyprawka to jedyny prezent dla młodych czytelników.

Projekt „Mała Książka – Wielki Człowiek”, zapoznać najmłodszych z tak ważnym miejscem jakim jest biblioteka. Dzieci stają się dzięki temu pełnoprawnymi uczestnikami życia kulturalnego.  W tym roku do akcji przystąpiło ponad 5 000 bibliotek w całej Polsce. Do tej pory swoje Wyprawki Czytelnicze odebrało już ponad 300 000 przedszkolaków.

Bartek Gębusia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe