Mieszkańcy Denkówka z nową drogą

  • 09.10.2020, 13:38
  • Bartek Gębusia
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Mieszkańcy Denkówka w gminie Bodzechów mają powody do radości, zakończyła się inwestycja, na którą czekali. Nowy odcinek drogi powiatowej został gruntownie odbudowany, choć wykonawcy i projektanci nie mieli łatwego zadania.  Remont tego odcinka drogi rozpoczął się we wrześniu ubiegłego roku.  Starostwo Powiatowe na wykonanie tej inwestycji pozyskało środki finansowe z Funduszu Dróg Samorządowych, jednak aby doprowadzić do tego remontu niezwykle ważne było połączenie sił powiatu z gminą Bodzechów. Wartość całego zadania to około 2 miliony 200 tysięcy złotych. 50 procent kosztów inwestycji pokryły środki z dofinansowania, kolejne 50% Gmina Bodzechów i Powiat Ostrowiecki, z czego gmina ponad 820 tysięcy.  Współpraca między samorządami nie kończy się na remoncie drogi w Denkówku. 
Dobra infrastruktura drogowa sprawia, że robi się bezpieczniej, a bezpieczeństwo mieszkańców to priorytet, a razem można zdecydowanie więcej. 

 

Bartek Gębusia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe