Zamknięty przejazd kolejowy na ul. Żeromskiego

  • 07.10.2020, 15:20
  • Bartek Gębusia
Zamknięty przejazd kolejowy na ul. Żeromskiego

Podziel się:

Oceń:

Od czwartku 8 października kierowcy musza liczyć się z utrudnieniami w ruchu. Z powodu prowadzonego remontu linii kolejowej nr 25 zamknięty zostaje przejazd kolejowy na ulicy Żeromskiego. 

Objazd od strony Częstocic w stronę centrum miasta został  wytyczony ulicami Świętokrzyską, Traugutta, Rondem Republiki Ostrowieckiej oraz wiaduktem. Kierowcy proszeni są o zachowanie ostrożności i korzystanie z objazdów. Według pozyskanych informacji przejazd kolejowy na Żeromskiego ma być zamknięty do końca października.

Bartek Gębusia

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Olo
Olo 09.10.2020, 20:30
Nie ma to jak zrobić remont torów i objazd wyznaczyć przez inny remont. Brawo!
,
, 08.10.2020, 04:59
Wiadukt na tym przejazdem kolejowym Proszę!
Częsty pasażer
Częsty pasażer 07.10.2020, 19:44
Kiedy wreszcie PKP dogada się z miastem odnośnie przekazania budynku dworca , (sprawa ciągnie się latami , zbliża się zima - przyp.) i na kiedy planowana jest budowa nowego peronu?

Pozostałe