3. Ostrowiecki Półmaraton Leśny

  • 04.10.2020, 14:30 (aktualizacja 07.10.2020, 16:31)
  • Bartek Gębusia
3. Ostrowiecki Półmaraton Leśny
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

250 miłośników biegania rywalizowało w niedzielę (4 października) w 3. Ostrowieckim Półmaratonie Leśnym organizowanym przez Ostrowieckie Stowarzyszenie Biegaczy „OstroBiec”. Luka w kalendarzu imprez sportowych, spowodowana ograniczeniami w związku z panującą pandemią nie zniechęciła biegaczy do rywalizacji, a wręcz odwrotnie. Bieg leśnymi ścieżkami rozpoczął się w Ośrodku Wypoczynkowym „Gutwin”, sportowe zmagania odbywały się na dystansach: 21 km (kategoria open), 7 km oraz w kategorii Nordic Walking. 

 

Niezależnie od wieku, aktywność fizyczna jest niezwykle ważna.

podkreśla - Jan - Uczestnik 3. Ostrowieckiego Półmaratonu Leśnego

 

W czasie pandemii miłośnicy aktywności fizycznej starali się sobie radzić na różne sposoby aby nie stracić formy. Po raz kolejny w wydarzeniu obok biegu głównego na 21 km i tzw. leśnej siódemki zorganizowany został marsz Nordic Walking, ta dyscyplina cieszy cię co raz większym zainteresowaniem wśród społeczeństwa. Każdy z uczestników wydarzenia otrzymał pamiątkowy medal, nagrodzone zostały również osoby w poszczególnych biegach i kategoriach wiekowych. Kolejnym wydarzeniem dla miłośników biegania będą Biegi Niepodległości już 11 listopada.
 

 

[ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ] 

Bartek Gębusia

Zdjęcia (20)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe