Ostrowiecki Browar Kultury z Tytułem "Modernizacja Roku 2019"

  • 24.09.2020, 10:22
  • Agnieszka Cybulska
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

23 września na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się Gala Ogłoszenia Wyników i Wręczenia Nagród XXIV edycji Ogólnopolskiego Konkursem "Modernizacja Roku & Budowa XXI w." Konkurs  po raz 24. zorganizowało Stowarzyszenie Ochrony Narodowego Dziedzictwa Materialnego przy udziale Związków Miast Polskich oraz Polskiej Izby Budownictwa. 

Na środowej uroczystości obecni byli przedstawiciele firm, instytucji, samorządów, których obiekty zakwalifikowały się do ścisłego finału. W tym gronie był również prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego, Jarosław Górczyński. Ostrowiecki Browar Kultury najpierw decyzją internautów (głosowanie internetowe nie ma wpływu na ocenę jury, jest to dodatkowa forma promocji inwestorów, wykonawców i projektantów po przez prezentację ich dokonań w internecie), a następnie kapituły konkursu znalazł się w gronie tegorocznych laureatów w kategorii "obiekty kultury, sportu, rekreacji i zdrowia".

W tegorocznej edycji Konkursu startowało 460 realizacji z całego kraju. Jury Konkursu swój werdykt poprzedziło wizytami w obiektach. Nagrody zostały przyznane w 12 kategoriach "Modernizacja Roku" oraz w czterech kategoriach "Budowa XXI w.". W każdej z kategorii  główna nagroda była tylko jedna. Zwycięzcy otrzymali tytuł:  "Modernizacja Roku ", "Budowa XXI w." Jury przyznało również  Wyróżnienia: "Modernizacja Roku" oraz "Budowa XXI w." Ostrowiecki Browar Kultury "pokonał w swojej kategorii aż 50 konkurentów.

Otrzymane wyróżnienie dla Ostrowieckiego Browaru Kultury wręczono rok po rozpoczęciu jego działalności. Przez trzy weekendy we wrześniu 2019 roku swoje nowe siedziby udostępnili dla mieszkańców miasta i zaproszonych gości trzy mieszczące się w OBK instytucje: Miejskie Centrum Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna oraz Biuro Wystaw Artystycznych.

Agnieszka Cybulska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe