Otaczająca nas przestrzeń okiem Patryka Krzyżaka do obejrzenia w Sandomierzu

  • 23.09.2020, 11:46
  • CodziennieWieszWięcej
Otaczająca nas przestrzeń okiem Patryka Krzyżaka do obejrzenia w Sandomierzu fot. udostępniona przez Sandomierskie Centrum Kultury

Podziel się:

Oceń:

Od 25 września do 8 października 2020r  w przestrzeni wystawienniczej Iluzjon Art Cafe będzie można oglądać kolejną wystawę fotografii. Tym razem organizator czyli Sandomierskie Centrum Kultury zaprezentuje twórczość niezwykle utalentowanego fotografa samouka. Patryka Krzyżaka. "WIWISEKCJA"  to debiutancka wystawa. Patryk Krzyżak, który urodził się w Nowej Dębie w 1978 r. od 10 lat mieszka w Sandomierzu. Jest fotografem z zamiłowania, autorem zdjęcia na okładkę książki Zygmunta Miłoszewskiego "Ziarno Prawdy”. W czasie wystawy będzie można zobaczyć kadry, które ukazują otaczającą nas przestrzeń  i skłaniają  do refleksji i przemyśleń,  przemawiają do odbiorcy wywołując emocje i pobudzają wyobraźnie.     

Wystawę  będzie można oglądać od 25 września do 8 października 2020 roku w Iluzjon Art Cafe przy Sandomierskim Centrum Kultury (Rynek 25/26).

CodziennieWieszWięcej

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe