Rozbój i pobicie Tunezyjczyka. 21-latek stanie przed sądem

  • 22.09.2020, 14:05
  • Bartek Gębusia
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim tymczasowo, na 3 miesiące aresztował 21-latka podejrzanego o rozbój i uszkodzenie ciała obywatela Tunezji. Do tych przestępstw miało dojść w połowie września tego roku. Pokrzywdzony to 31-letni Tunezyjczyk 

W toku prowadzonych czynności policjanci z Wydziału Kryminalnego ustalili, że sprawca w trakcie zdarzenia znieważył 31-latka wykrzykując pod jego adresem obraźliwe, rasistowskie słowa. Kolejno w wyniku szarpaniny jaka wywiązała się pomiędzy mężczyznami agresor bił i kopał Tunezyjczyka po ciele powodując u niego obrażenia ciała. Ponadto łupem napastnika padły pieniędzy w kwocie około 100 złotych.

mówi - asp. Ewelina Wrzesień - Oficer Prasowy KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim

21-letni mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia. Intensywne działania policjantów z Wydziału Kryminalnego pozwoliły na zatrzymanie ostrowczanina w miniony piątek. O przyszłości 21-latka zadecyduje sąd. Kodek karny za tego typu przestępstwa przewiduje karę nawet do 12 lat pozbawienia wolności. 

Bartek Gębusia

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
stw
stw 22.09.2020, 20:11
Kara 10 lat bezwzględnego więzienia.

Pozostałe