SADOWIE: Trwa rywalizacja w ramach Sportowego Turnieju Miast i Gmin

  • 15.09.2020, 10:01
  • Bartek Gębusia
Trwa rywalizacja w ramach Sportowego Turnieju Miast i Gmin
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Po raz XXVI od 14 do 20 września odbywa się rywalizacja w ramach Sportowego Turnieju Miast i Gmin 2020. W tym czasie organizowane są różnorodne inicjatywy, które mają zachęcić społeczności miast i miasteczek do aktywności fizycznej. Gmina Sadowie kolejny już raz bierze udział w tym przedsięwzięciu. 

Na terenie gminy codziennie, przez tydzień odbywają się między innymi ćwiczenia ruchowe na siłowniach plenerowych, biegi, aerobik, turnieje piłki nożnej, piłki siatkowej marsze Nordic Walking, Turnieje gier i zabaw dla dzieci, całych rodzin i wiele wiele innych wydarzeń. Wszystkie szczegóły dostępne są na stronie Urzędu Gminy w Sadowiu

Gorąco zachęcam wszystkich mieszkańców gminy do wzięcia udziału w organizowanym Tygodniu Sportu dla Wszystkich. Jak mówi znana maksyma Sport to zdrowie! Sport bez wątpienia jest nie tylko podstawą sprawności fizycznej, atrakcyjnej sylwetki, przyjemnego spędzenia czasu, ale przede wszystkim zdrowia przez długie lata! Dajmy zdrowy przykład naszym dzieciom, a dzieci niech dadzą przykład dorosłym.

mówi - Marzena Urban-Żelazowska - Wójt Gminy Sadowie

W ubiegłym roku gmina zajęła 8 miejsce w kraju pod względem ilości uczestników w kategorii gmin do 5 tys. mieszkańców. 
Krajowa Federacja Sportu dla Wszystkich zorganizuje w zwycięskich miastach/gminach 18 pikników sportowo-rekreacyjnych w ramach promocji hasła „Sport kluczem do zdrowia”.

Bartek Gębusia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe