Eko zawrót głowy w Rezerwacie Krzemionki

  • 15.09.2020, 08:15
  • Bartek Gębusia
Eko zawrót głowy w Rezerwacie Krzemionki

Podziel się:

Oceń:

16 września obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Ochrony Warstwy Ozonowej dlatego też pracownicy Muzeum Historyczno-Archeologicznego zapraszają 19 września na wyjątkowe warsztaty do Rezerwatu Krzemionki. 

Dowiemy się, dlaczego warstwa ozonowa jest tak ważna, nie tylko dla człowieka, ale całego ekosystemu. Edukacji ekologicznej nigdy nie jest zbyt dużo, a problem ochrony zasobów naturalnych dotyczy każdego z nas. Wspólnie postaramy się wypracować plan działań zmierzających do ochrony warstwy ozonowej i nie tylko. Na łonie przyrody Rezerwatu Krzemionki wymienimy się wiedzą, doświadczeniami i pomysłami.

mówi - Beata Celebańska z Muzeum Historyczno-Archeologicznego w Ostrowcu Świętokrzyskim

 

W sobotę 19 września, w ramach tego spotkania odbędą się również warsztaty plastyczne, podczas których każdy będzie miał możliwość zaprojektowania i wykonania własnej oryginalnej „ekotorby”. Początek zajęć o godzinie 11:00. W związku z obecnym stanem epidemicznym liczba osób mogących uczestniczyć w warsztatach jest ograniczona, zatem obowiązuje rezerwacja miejsc poprzez kontakt z pracownikami instytucji. Więcej szczegółów dostępnych jest na stronie Muzeum Historyczno-Archeologicznego w Ostrowcu Świętokrzyskim.

 

 

Bartek Gębusia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe