Akademia NFZ - Bezpieczni w czasie epidemii

  • 11.09.2020, 12:53
  • Bartek Gębusia
Akademia NFZ - Bezpieczni w czasie epidemii

Podziel się:

Oceń:

„Bezpieczni w czasie epidemii” to nowy projekt, przygotowany w odpowiedzi na obecne potrzeby pacjentów, który podpowiada, jak bezpiecznie żyć w czasie COVID-19.

Do współpracy zaproszono ekspertów, którzy udzielają odpowiedzi pytania: jak bezpiecznie się leczyć, gdzie szukać pomocy w razie nagłego zachorowania oraz gdzie szukać wiarygodnych i opartych na dowodach naukowych informacji. Eksperci mówią również jak bezpiecznie podróżować, oraz jak zadbać o zdrowie i kondycję.

W ramach cyklu filmów Akademia NFZ można dowiedzieć się jak w bezpieczny sposób korzystać ze opieki zdrowotnej a także uzyskać informacje o profilaktyce. 

Wszystkie filmy dostępne są na stronie internetowej Narodowego Funduszu Zdrowia z napisami dla osób niesłyszących. 
 

Bartek Gębusia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe