W Bodzechowie zagrali o puchar Sołtysa

  • 07.09.2020, 13:29
  • CodziennieWieszWięcej
W Bodzechowie zagrali o puchar Sołtysa Łukasz Kolasa

Podziel się:

Oceń:

W miniony weekend w Bodzechowie odbył się Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Sołtysa Bodzechowa. W rywalizacji udział wzięło 10 drużyn, które w pierwszej fazie turnieju rozegrały mecze systemem pucharowym. Zwycięskie 5 par w kolejnej fazie turnieju rozegrały mecze systemem „każdy z każdym”. Turniej wygrała para A.Wiśnios/Ł.Kolasa, która w decydującym meczu pokonała 2-1 (15-11, 13-15, 11-7) parę J.Szwagierczak/K.Gajewicz. Trzecie miejsce zajęła para M.Parka/A.Starzomski. W fazie finałowej grali również J.Kowalczyk/J.Jareński i A.Pacholczak/P.Pacholczak.

Turniej, który na stałe wpisał się do kalendarza imprez sportowych, stał na niezłym poziomie. Nie brakowało ciekawych akcji i walki do ostatniej piłki. Rozgrywki cieszyły się powodzeniem zarówno wśród uczestników jak i kibiców - informuje Łukasz Kolasa

CodziennieWieszWięcej

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe