„Balladyna” lekturą Narodowego Czytania 2020

  • 02.09.2020, 13:39
  • Bartek Gębusia
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

„Balladyna” Juliusza Słowackiego jest lekturą dziewiątej odsłony Narodowego Czytania. Ogólnopolska akcja organizowana jest zawsze w pierwszą sobotę września. Wzorem lat ubiegłych do wspólnego czytania dołącza się Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrowcu Świętokrzyskim. Narodowe czytanie z roku na rok cieszy się co raz większym zainteresowaniem. 5 września po „Balladynę” sięgną również mieszkańcy gminy Ćmielów. Biblioteki, instytucje kultury starają się w interesujący sposób zorganizować akcję aby zachęcić do udziału jak najwięcej osób.  podopieczni Domu Kultury przedstawią program artystyczny. Jeżeli pogoda będzie łaskawa akcja „Narodowe Czytanie” odbędzie się na placu przy Domu Kultury.
Wszystkie szczegóły dostępne są na stronach internetowych instytucji. Przypominamy  o zachowaniu zasad bezpieczeństwa i przestrzeganiu reżimu sanitarnego. 

Bartek Gębusia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe