XVI Doroczna Wystawa Fotoklubu Galerii MCK

  • 31.08.2020, 14:47
  • Bartek Gębusia
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Ostatni rok dla członków Fotoklubu Galerii MCK był czasem zmian. Andrzeja Ładę - kustosza galerii i prezesa klubu zastąpił Mirosław Radomski.Pandemia koronawirusa ograniczyła możliwości ostrowieckich fotografików, wiele wydarzeń, wystaw, konkursów zostało zawieszonych bądź odwołanych. Jednak we własnym zakresie pasjonaci fotografii organizowali plenery. Dzięki złagodzeniu obostrzeń udało się zorganizować wystawę członków Fotoklubu, której wernisaż odbył się w sobotę w Galerii Fotografii MCK. Przekrój prac był różnorodnych, na ścianach Galerii zawisły prace 34 członków Fotoklubu. 
XVI Doroczną Wystawę Fotoklubu Galerii MCK w murach Ostrowieckiego Browaru Kultury będzie można oglądać do końca września. 

Bartek Gębusia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe