Zmiany w rozkładzie jazdy pociągów. Z Ostrowca do Skarżyska pojedziemy ZKA

  • 31.08.2020, 10:58
  • Bartek Gębusia
Zmiany w rozkładzie jazdy pociągów. Z Ostrowca do Skarżyska pojedziemy…
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Rozkład jazdy pociągów został skorygowany i od 30 sierpnia br. obowiązuje jego nowa wersja.  W dalszym ciągu nie kursuje pociąg z Ostrowca do Wrocławia. Kursowanie z dniem 30 sierpnia zakończył również pociąg relacji Kielce - Sandomierz przez Ostrowiec Świętokrzyski. Zmianie uległy także godziny kursowania pociągów na linii Kielce - Busko-Zdrój oraz będzie jedno nowe połączenie w godzinach rannych:

- Kielce  odj. 5:23 - Busko-Zdrój przyj. 6:15,
- Katowice odj. 9:08 - Kielce przyj. 11:32 odj. 11:33 - Busko-Zdrój przyj. 12:25 (jedno bezpośrednie połączenie),
- Kielce  odj. 16:26 (16:23) - Busko-Zdrój przyj. 17:18 (17:15),
- Busko-Zdrój odj. 6:29 - Kielce przyj. 7:21,
- Busko-Zdrój odj. 12:37 - Kielce przyj. 13:28,
- Busko-Zdrój odj. 17:32 - Kielce przyj. 18:24.

Podróżni muszą liczyć się z utrudnieniami na trasie Ostrowiec Świętokrzyski - Skarżysko Kamienna, ze względu na trwającą modernizację linii kolejowej nr 25. 

Zmiany związane są z pracami modernizacyjnymi prowadzonymi przez Zarządcę Infrastruktury Kolejowej PKP Polskie Linie Kolejowe. Dostosowanie rozkładu jazdy pociągów do wykonywanych prac powoduje zmiany, na terenie całego województwa.
      

informuje - Zdzisław Cieślik - Rzecznik Prasowy PolRegio

Przejazd w autobusach komunikacji zastępczej będzie odbywał się na podstawie biletów kolejowych. Przystanek Zastępczej Komunikacji Autobusowej znajduje się bezpośredni przed budynkiem Dworca PKP w Ostrowcu Świętokrzyskim. 

Prosimy pasażerów o dokładne zapoznanie się z rozkładem jazdy przed rozpoczęciem podróży. W pojazdach Zastępczej Komunikacji Autobusowej obowiązuje ograniczenie na przewóz rowerów i wózków.

mówi - Zdzisław Cieślik - Rzecznik Prasowy PolRegio

 

Zdzisław Cieślik - Rzecznik Prasowy PolRegio

Bartek Gębusia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe