MATURA 2020: „Chreptus” najlepszy wśród szkół publicznych w powiecie ostrowieckim

  • 11.08.2020, 16:03
  • Bartek Gębusia
„Chreptus” z najlepszymi wynikami matur w powiecie ostrowieckim
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Po ciężkich miesiącach zdalnej edukacji, nerwowym czasie pandemii, wielu niewiadomych: czy tegoroczne egzaminy maturalne się odbędą; w jakiej formule, a przede wszystkim kiedy się odbędą absolwenci szkół średnich ostatecznie w czerwcu zasiedli do matur. W powiecie ostrowieckim maturę zdawało dokładnie 656 osób. Dziś Centralna Komisja Egzaminacyjna opublikowała wyniki egzaminów. Najlepiej wśród liceów prowadzonych przez Starostwo Powiatowe poradził sobie „Chreptus”, gdzie zdawalność wyniosła około 96%. W Liceum Ogólnokształcącym nr II im. Joachima Chreptowicza maturę zdawało ponad 110  absolwentów.  Świadectwa dojrzałości zostały rozdane, ale placówka cały czas pracuje  na pełnych obrotach  bo w dalszym ciągu prowadzona jest rekrutacja nowych uczniów, chodź dyrekcja ma wiele obaw przed 1 września i wpuszczeniem uczniów do szkoły w czasie pandemii. 

Aby obecni i przyszli uczniowie "Chreptusa" mogli uczyć się w dogodnych warunkach w szkole prowadzone są remonty, modernizacje sal lekcyjnych, zmieniany zostaje nieco wystrój. 

Bartek Gębusia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe