Odbierz wejściówkę na "Żółtą ciżemkę" - zachęca MBP

  • 10.08.2020, 14:46
  • Agnieszka Cybulska
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Teatr "Blaszany bębenek" znany jest ostrowieckiej publiczności. W lipcu gościł na dziedzińcu Ostrowieckiego Browaru Kultury z przedstawieniem pod tytułem "Szkoła Pana Kleksa". W sierpniu aktorzy znów pojawią się na scenie, tym razem ze spektaklem "Żółta ciżemka". Wydarzenie zaplanowano na środę 12 lipca o godzinie 10.00. Organizatorem jest Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrowcu Świętokrzyskim.

- Ilość miejsc jest ograniczona z oczywistych powodów. Na to spotkanie w najbliższą w środę wejściówki rozdajemy od dzisiaj (10 sierpnia). Planujemy rozdać około 80 wejściówek - na ten moment 40 jest rozdane, ale  mamy jeszcze 40 wejściowych do rozdania.

- informuje wicedyrektor MBP, Paweł Górniak.

Ostrowiecka biblioteka nie zwalnia tempa i już dziś zaprasza na kolejny spektakl teatralny - 20 sierpnia. Tym razem ostrowieckiej publiczności zaprezentuje się teatr MASKA.

- Oprócz spotkań teatralnych, jeszcze w tym tygodniu, w najbliższy czwartek, mamy spotkanie z multisensoryki. W przyszłym tygodniu, jeśli dobrze pamiętam, nawet cztery dni mamy zarezerwowane dla naszych najmłodszych, i nie tylko dla najmłodszych. Od pewnego czasu  nasze panie usiłują tutaj spotkać się z nieco starszymi czytelnikami. mamy wiele spotkań poświęconych książce:  spotkania  teatralne,  terapię z książką, czytanie książek pod chmurką

-dodaje Paweł Górniak.

W ofercie przygotowanej na tegoroczne wakacje będzie również slam prozatorski - pierwszy slam poetycki odbył się kilka dni wcześniej. Do końca wakacji dla swoich czytelników - dłużników MBP wprowadziła abolicję   Wg statystyk ponad 20 tysięcy książek wciąż zalega na półkach w domach czytelników. Dotychczas udało się odzyskać kilka tysięcy, ale to wciąż zbyt mało.

Agnieszka Cybulska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe