Przedsiębiorcy chcą tworzyć nowe miejsca pracy

  • 07.08.2020, 11:58
  • Bartek Gębusia
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Mimo pandemii koronawirusa poprawia się sytuacja na rynku pracy, pojawia się co raz więcej ofert pracy. Warte zauważenia jest również to, że przedsiębiorcy chcą tworzyć nowe miejsca pracy. Tylko w jednym miesiącu dokładnie 63 osoby rozpoczęły działalność gospodarczą. 
Wszystkie oferty pracy z powiatu ostrowieckiego dostępne są w Urzędzie Pracy na specjalnej tablicy, a także zostają ona na bieżąco udostępniane na stronie internetowej urzędu. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się także staże. Dyrekcja Powiatowego Urzędu Pracy przypomina, że pracownicy instytucji zachowują zasady bezpieczeństwa i wysoki reżim sanitarny, zatem nie ma czego się obawiać.  Tylko w miesiącu czerwcu z takich form aktywizacji  jak prace interwencyjne, roboty publiczne skorzystało około 400 osób. Ponownie ostrowiecki Urząd Pracy zajmuje 1 miejsce w województwie świętokrzyskim na trzynaście Powiatowych Urzędów Pracy jeśli chodzi o efektywność w wykonywaniu swoich działań. 

Bartek Gębusia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe