W. Rogala-Mazur: Chcemy ułatwiać mieszkańcom dostęp do kultury

  • 07.08.2020, 11:14
  • Bartek Gębusia
Chcemy ułatwiać mieszkańcom dostęp do kultury
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Rozwój kulturalny jest bardzo ważny, zwłaszcza w małych miasteczkach takich jak Ćmielów i tutaj kluczową rolę odgrywają dom kultury i oferta zajęć jakie  oferuje.  Inwestycje w kulturę są bardzo cenne dlatego też dyrekcja ćmielowskiego Domu Kultury dba o szeroką gamę zajęć ale i modernizuje swoją siedzibę.  Obecnie w budynku jest remontowana sala lustrzana, być może jeszcze w tym roku zostaną wymienione drzwi wejściowe. Dom Kultury im. Witolda Gombrowicza prowadzi również bibliotekę. Od 35 lat pracuje tam niezawodna pani Bożena Rzepka, która codziennie służy pomocą, nawet w czasie pandemii. Dla tych, którzy chcą wypożyczyć bądź zwrócić książki przygotowany został specjalny punkt,  gdzie zachowywane są wszelkie zasady bezpieczeństwa. Książki, które wracają do biblioteki są poddawane kwarantannie. Cały czas mieszkańcy łakną kontaktu z książką. Panie bibliotekarki w czasie pandemii miały czas aby uporządkować książki, a dyrekcja Domu Kultury im. Witolda Gombrowicza w Ćmielowie zapewnia, że oczekiwania czytelników będą spełniane na bieżąco. W bibliotece już niebawem mają pojawić się nowe, ciekawe książki. 

Bartek Gębusia

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
~
~ 13.08.2020, 07:41
Obiekt kompletnie nie przystosowany dla osób niepełnosprawnych niestety bez windy a przytoczona sala lustrzana i biblioteka są na 2 piętrze budynku.

Pozostałe