Masz pomysł na rozwój Ostrowca? Wypełnij kartę

  • 06.08.2020, 13:25
  • Agnieszka Cybulska
Masz pomysł na rozwój Ostrowca? Wypełnij kartę
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

[zobacz wideo]

Gmina Ostrowiec Świętokrzyski bierze udział w konkursie o przeszło 40 mln zł na działania rozwojowe w ramach Programu „Rozwój Lokalny”. W pierwszym etapie naboru projekt „Ostrowiec Świętokrzyski – miasta OdNowa” znalazł się na bardzo wysokim 5. miejscu. Teraz niezbędne jest przygotowanie  Planu Rozwoju Lokalnego oraz Planu Rozwoju Instytucjonalnego.  Przeprowadzono już badania ankietowe, warsztaty diagnostyczne odbyła się również debata. 

Miasto stawia na rozwój i chce usłyszeć społeczny głos i poznać pomysły mieszkańców, dlatego kolejnym etapem jest „karta  pomysłu”. Karty można  pobrać ze strony internetowej Urzędu Miasta,lub odebrać je osobiście "na dyżurce" w Urzędzie Miasta, w Miejskiej Bibliotece Publicznej lub w Miejskiem Ośrodku Sportu i Rekreacji przy ul. Mickiewicza.

 

 

 

 

Agnieszka Cybulska

Zdjęcia (7)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe