Zakończyło się internetowe głosowanie na "Modernizację Roku". OBK prowadzi

  • 03.08.2020, 14:36
  • #CodziennieWieszWięcej
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Konkurs budowlany"Modernizacja Roku & Budowa XXi wieku " ma już 24 lata,  a jego celem jest pokazywanie dokonań budowlańców, modernizacji i remontów czy np. adaptacji . Ranga konkursu jest duża a zasięg z roku na rok rośnie. Do tegorocznej edycji przystąpił również Ostrowiec zgłaszając Ostrowiecki Browar Kultury. Pierwszy etap to głosowanie internautów, które zakończyło się dziś (3 sierpnia) o godzinie 12.00  zwycięstwem Ostrowca  - Ostrowiecki Browar Kultury zdobył 21 934 głosy.

 

Główne kryteria konkursu "Modernizacja Roku & Budowa XXi wieku " to m.in:  poziom rozwiązań architektonicznych, urbanistycznych, funkcjonalność  obiektów, stosowanie nowoczesnych technologii, efekty ekologiczne, przystosowanie obiektów dla osób niepełnosprawnych  oraz poziom zachowania architektury zabytkowej.

#CodziennieWieszWięcej

Zdjęcia (20)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe