Wypadek na DK 9. Zderzyło się sześć pojazdów

  • 01.08.2020, 19:57
  • Bartek Gębusia
Wypadek na DK 9. Zderzyło się sześć pojazdów

Podziel się:

Oceń:

[ZOBACZ ZDJĘCIA]

Dziś (01.08.2020 r.) około godziny 19-tej doszło do zderzenia sześciu pojazdów osobowych na drodze krajowej nr 9 (Starachowice-Ostrowiec) w miejscowości Boksycka. 

Wszyscy uczestnicy kolizji opuścili pojazdy o własnych siłach przed przybyciem straży pożarnej. Działania straży pożarnej polegały na udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy medycznej osobom poszkodowanym, usunięciu z jezdni rozlanych płynów eksploatacyjnych, które wyciekły z rozbitych aut oraz odłączeniu napięcia elektrycznego w samochodach. Następnie strażacy kierowali ruchem ulicznym do momentu zakończenia prac dochodzeniowych przez policję. 

informuje - kpt. Sebastian Klaus - KP PSP w Ostrocu Świętokrzyskim

W wyniku zdarzenia dwie osoby zostały ranne i przetransportowane do szpitala przez zespół ratownictwa medycznego. Łącznie samochodami biorącymi udział w zderzeniu podróżowało 12 osób. Odcinek drogi, na którym doszło do zderzenia samochodów został całkowicie zamknięty dla pozostałych uczestników ruchu. 

Bartek Gębusia

Zdjęcia (10)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe