Kończy się remont ulicy Miodowej w Ostrowcu Świętokrzyskim

  • 31.07.2020, 14:43
  • Agnieszka Cybulska
Kończy się remont ulicy Miodowej w Ostrowcu Świętokrzyskim
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

[zobacz wideo]

Dobre tempo prac pozwoli na wcześniejsze zakończenie budowy ulicy Miodowej w dzielnicy Gutwin w Ostrowcu Świętokrzyskim. To jedna z bardziej wyczekiwanych przez mieszkańców inwestycji. Prace na ulicy Miodowej wykonuje firma Budromost Starachowice za nieco ponad 3 miliony 432 tysiące złotych z czego  1 milion 466 tysięcy złotych to finansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych.   Od podstaw powstał odcinek ulicy o długości 632 metrów i szerokości 7 metrów. Wykonano kanał deszczowy i oświetlenie, ścieżkę rowerową o szerokości 2 metrów z nawierzchni bitumicznej i chodnik dla pieszych o szerokości 1,5 metra z kostki betonowej.

Prezydent  Jarosław Górczyński zapowiada, że dalszy etap ulicy Miodowej, w kierunku ośrodka wypoczynkowego na Gutwinie, w przeciągu najbliższych lat również zostanie wyremontowany, podobnie jak ulica Zwierzyniecka. Budowa infrastruktury drogowej ma duże znaczenie dla inwestorów, podnosi wartość działek. 

Agnieszka Cybulska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe