OSTROWIEC: Pierwsi pacjenci już w nowym Szpitalnym Oddziale Ratunkowym

  • 30.07.2020, 14:03
  • Bartek Gębusia
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

W piątek (24 lipca) oficjalnie do użytku został oddany nowy budynek Szpitalnego Oddziału Ratunkowego działający przy ostrowieckim szpitalu. Wówczas rozpoczęto przeprowadzkę ze starego do nowego budynku, co wymaga ogromnego nakładu pracy zwłaszcza gdy oddział cały czas pracuje, a pacjenci wymagający pomocy medycznej cały czas są dowożeni przez Zespoły Ratownictwa Medycznego. 
Jak zapewnił nas dyrektor naczelny Zakładu Opieki Zdrowotnej w Ostrowcu Świętokrzyskim - Andrzej Gruza, przeprowadzka mimo wszystko idzie sprawnie, a pacjenci nie mają o co się martwić bo obecna sytuacja bardzo nie zakłóci pracy personelu. Przenoszenie sprzętu i adaptacja pomieszczeń potrwa najpóźniej do dzisiejszego wieczora. 

Więcej o ostrowieckiej lecznicy i planach na przyszłość w programie ESPRESSO. Gościem redaktor Agnieszki Cybulskiej jest Marzena Dębniak - Starosta Ostrowiecki.  

loadingŁaduję odtwarzacz...

Bartek Gębusia

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kaska
Kaska 31.07.2020, 14:50
Zamiast nowego oddziału nowi lekarze na sor by się przydali

Pozostałe