BWA: Lampiony z lasagne rozświetlą wakacyjne niebo

  • 29.07.2020, 15:16
  • Agnieszka Cybulska
BWA: Lampiony z lasagne rozświetlą wakacyjne niebo
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Galeria Biura Wystaw Artystycznych przynajmniej raz w tygodniu zamienia się w pracownię młodych twórców. Mali artyści wymyślają pod czujnym okiem instruktora swoje dzieła, wpisując się w temat, który  przygotowywany jest na dane zajęcia i co najważniejsze na każde warsztaty jest on inny. W środę, 29 lipca powstawały przy użyciu farb, ale bez wody,  "wakacyjne lampiony z lasagne", które po zajęciach można było zabrać do domu, odpowiednio podświetlić od spodu i rozświetlić nimi wakacyjne niebo,.

W roli głównej na kolejnych zajęciach pojawi się mleko - produkt,  z którym jesteśmy związani od dziecka,  który kojarzy się również z kuchnią i gotowaniem ale tym razem posłuży do malowania. W sierpniu BWA zaprasza również na spacer po Ostrowcu, wirtualne spotkania i rozmowy o sztuce, a w realu od wtorku do niedzieli do oglądania Rzeźby prof. Zwolaka. Terminy i godziny wydarzeń można znaleźć na stronie internetowej.  

Agnieszka Cybulska

Zdjęcia (21)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe