Aktywni Seniorzy 2.0.

  • 29.07.2020, 12:32
  • Bartek Gębusia
Aktywni Seniorzy 2.0.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

[Zobacz wideo]

Rozwijanie swoich pasji, zainteresowań, aktywizacja społeczna jest ważna w każdym wieku. Zdają sobie z tego sprawę seniorzy z Ostrowca Świętokrzyskiego. Stowarzyszenie na Rzecz Postępu Demokracji Erwin od lat szczególny nacisk nakłada na aktywizację starszego pokolenia. Projekt Aktywni Seniorzy 2.0. to kolejna propozycja stowarzyszenia, z której mieszkańcy Ostrowca chętnie korzystają.  W projekcie Aktywni Seniorzy 2.0. bierze udział ponad 80 mieszkańców. Ostatnie spotkanie w jakim uczestniczyli dotyczyło mediów, prasy, telewizji. Kolejnym etapem projektu jest wydanie specjalnej publikacji, dla seniorów. Będzie ona kolokwialnie mówiąc „ściągawką” do tego aby być aktywnym obywatelem. 

Stowarzyszenie Na Rzecz Postępu Demokracji Erwin na ten cenny projekt pozyskało środki finansowe z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Jest to ostatnia edycja programu ASOS 2014-2020.

Bartek Gębusia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe