Ostrowiecki ZUS wznowił przyjmowanie petentów

  • 28.07.2020, 09:01
  • Bartek Gębusia
Ostrowiecki ZUS wznowił przyjmowanie petentów

Podziel się:

Oceń:

Ograniczenia jakie występowały w ostrowieckim Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych spowodowane były wystąpieniem zakażenia koronawirusa u jednego z pracowników instytucji. Od poniedziałku 27 lipca Inspektorat ZUS w Ostrowcu Świętokrzyskim przywrócił standardową obsługę klientów. Placówka będzie przyjmować petentów w standardowych godzinach, tj. od wtorku do piątku w godz. 8:00 - 15:00, w poniedziałki 8:00 - 18:00.  

Przypominamy, że sprawy urzędowe w dalszym ciągu można załatwiać drogą elektroniczną bądź telefonicznie. Dokumenty do Inspektoratu Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Ostrowcu Świętokrzyskim, można składać także poprzez skrzynkę podawczą ograniczając bezpośredni kontakt z pracownikami ZUS-u. 

Bartek Gębusia

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Czytelnik
Czytelnik 29.07.2020, 16:22
W poniedziałek byl 27 lipca!

Pozostałe