Podpisano 8 tysięcy umów w ramach Czystego Powietrza

  • 27.07.2020, 15:03
  • Bartek Gębusia
Podpisano 8 tysięcy umów w ramach Czystego Powietrza
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

[zobacz wideo i zdjęcia]

Pani Marta Guła wraz ze swoim mężem spodziewają się dziecka i już teraz chcą zadbać o komfortowe warunki jego życia w przyszłości, stąd też decyzja o udziale w programie "Czyste Powietrze" realizowanym przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach. Pani Marta jest 8-tysięcznym beneficjentem tego programu. W jej domu wymienione zostanie m.in. źródło ciepła a  budynek zostanie docieplony -  inwestycję kielecki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej dofinansuje kwotą około 20 tysięcy złotych.

Umowa pomiędzy panią Martą Gułą a Funduszem, oficjalnie została podpisana w obecności mediów 27 lipca 2020 roku. Podczas konferencji prasowej podsumowano działania prowadzone przez Fundusz w pierwszym półroczu 2020 roku. Do mieszkańców województwa świętokrzyskiego trafio ponad 153 miliony złotych.

Fundusz aktywnie włączył się w walkę ze skutkami koronawirusa, pieniądze popłynęły do przedsiębiorców z województwa świętokrzyskiego, obecnego szpitala jednoimiennego w Starachowicach, na pomoc mogli i mogą liczyć także strażacy. Takimi wynikami jakie udało się osiągnąć Funduszowi w pierwszym półroczu, poprzeczka została postawiona bardzo wysoko, zarząd instytucji z optymizmem patrzy w przyszłość. 

Bartek Gębusia

Zdjęcia (15)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe