W PUP obowiązuje nowy formularz rozliczeniowy

  • 27.07.2020, 09:50
  • Redakcja Lokalna.TV
W PUP obowiązuje nowy formularz rozliczeniowy fot. Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim

Podziel się:

Oceń:

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim informuje, że w dniu 17.07.2020 ukazał się nowy formularz rozliczeniowy dotyczący dofinansowanie części kosztów wynagrodzeń pracowników oraz należnych od tych wynagrodzeń składek na ubezpieczenia społeczne dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, w przypadku spadku obrotów gospodarczych w następstwie wystąpienia COVID-19 .

Link do nowego formularza - https://pliki.praca.gov.pl/Tarcza_antykryzysowa/wspolne/Formularz_rozliczeniowy_do_art_15zzb_15zze_15zze2_21.07.2020.docx

W związku z powyższym pracodawcy zobowiązani są do złożenia rozliczenia za miesiąc czerwiec 2020 do dnia 31.07.2020, a pracodawcy, u których przewidywany jest zwrot niewykorzystanych środków za miesiąc czerwiec 2020 proszeni są o wcześniejszy kontakt z pracownikiem realizującym dofinansowanie.

PUP przypomina o konieczności złożenia formularza rozliczeniowego przez wszystkich pracodawców, którzy otrzymali dofinansowanie, a okres tego dofinansowania zakończył się. 

Redakcja Lokalna.TV

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe