WSBiP: Start do kariery bez żadnej bariery

  • 24.07.2020, 17:41
  • Bartek Gębusia
WSBiP: Start do kariery bez żadnej bariery
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Osoby długotrwale bezrobotne czyli te, które bez zatrudnienia są więcej niż 12 miesięcy, mające powyżej 30 lat już teraz mogą skorzystać z projektu realizowanego przez Wyższą Szkołę Biznesu i Przedsiębiorczości przy współpracy z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Kielcach.  W pierwszej edycji projektu „Start do kariery bez żadnej bariery” zaktywizowanych zostało 100 osób, ta edycja zakłada podobny scenariusz. Szczegółowe informacje można uzyskać kontaktując się z Wyższą Szkołą Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Na aktywizację osób bezrobotnych Wyższa Szkoła Biznesu i Przedsiębiorczości pozyskała blisko dwa miliony złotych. Jest to niebywała szansa na aktywizację i znalezienie pracy.

Bartek Gębusia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe