Obchody 76. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego

  • 27.07.2020, 11:09
  • Bartek Gębusia
Obchody 76. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

[zobacz wideo]

1 sierpnia, w sobotę obchodzona będzie 76. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Członkowie Stowarzyszenia „Ostrowieccy Patrioci” od kilku lat organizują uroczystości upamiętniające ważne daty w historii Polski. Wielkimi krokami zbliżają się obchody 76. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. W sobotę, 1 sierpnia o godzinie 10:00 w Domu Parafialnym  „Michael” odbędzie się akcja zbiórki krwi.  Dla pierwszych 30 osób, które zechcą włączyć się do akcji Stowarzyszenie przygotowało specjalne upominki. Organizatorzy również w sobotę 1 sierpnia zapraszają o godzinie 16:00 na ostrowiecki Rynek, gdzie utworzony zostanie Żywy Znak Polski Walczącej. 
Warto tego dnia pamiętać o biało-czerwonych barwach - do czego zachęcają Ostrowieccy Patrioci i przypominają o obowiązujących obostrzeniach.  W sobotę, 1 sierpnia punktualnie o 17:00 w „Godzinę W” zatrzymajmy się chodź na chwilę i pomyślmy o tych, którzy walczyli o wolną Polskę. Uczcijmy poległych minutą ciszy. 

Ostrowieccy Patrioci planują także akcję ulotkową, 1 sierpnia (sobota) rano na targowisku miejskim 

Bartek Gębusia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe