J. Rusiecki: Dzisiaj mamy dzień radości

  • 13.07.2020, 15:23
  • #CodziennieWieszWięcej
J. Rusiecki: Dzisiaj mamy dzień radości
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

[zobacz wideo]

Dzisiaj mamy dzień radości i tą radością chcemy się z Państwem podzielić się i cieszyć się z tego, że Andrzej Duda w Ostrowcu iw całym powiecie jest zwycięzcą.

- mówił w poniedziałek na spotkaniu z lokalnymi mediami senator Jarosław Rusiecki (PiS).

Jesteśmy uradowani, że Pan Prezydent po ciężkiej i trudnej kampanii wyborczej uzyskał wynik, który jest lepszy o niemalże 2 000 000 głosów niż to miało miejsce pięć lat temu, jak również to, że  wynik pokazywał jak wielkie zaangażowanie pana prezydenta było w kampanię wyborczą. 

Jesteśmy uradowani i z tego, że Pan Prezydent jest zwycięzcą w województwie świętokrzyskim, w powiecie ostrowieckim i  we wszystkich gminach, włącznie z gminą Ostrowiec. To nas niezwykle cieszy, przy bardzo dobrej frekwencji.

Chcieliśmy podziękować mieszkańcom Ostrowca, powiatu ostrowieckiego, za to, że poszli do wyborów i dali w ten sposób wyraz tego, że angażują się w sprawy publiczne. Sprawy, które są w obszarze zainteresowań każdego dorosłego, świadomego obywatela - mieszkańca miasta ,wioski i całego powiatu ostrowieckiego.

- dodaje Senator. 

 

#CodziennieWieszWięcej

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
.
. 14.07.2020, 06:50
Podziękować .....yyyyy i yyyyy?
Panie Pośle ,Panie Senatorze zróbcie Wreszcie coś dla tego miasta Ostrowca Świętokrzyskiego !

Pozostałe