Nadal nie wiemy kto był organizatorem spotkania premiera Morawieckiego z samorządowcami z czterech powiatów

  • 10.07.2020, 15:18
  • Agnieszka Cybulska
Nadal nie wiemy kto był organizatorem spotkania premiera Morawieckiego z samorządowcami z czterech powiatów

Podziel się:

Oceń:

Pytania o następującej treści: Dlaczego nie wręczono „kartki” prezydentowi Ostrowca? Czy Pan prezydent Jarosław Górczyński był na liście gości? Kto był organizatorem spotkania? Kto zapraszał na spotkanie z premierem? skierowaliśmy do Urzędu Wojewódzkiego. Publikujemy otrzymaną dziś odpowiedź:

Dzień dobry,

 

zgodnie z zapowiedzią planowane jest przyznanie samorządom, w tym także Ostrowcowi Świętokrzyskiemu, dofinansowania w ramach Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Przekazane przez rząd środki będzie można wykorzystać na różnorodne inwestycje, m.in. remonty szkół i przedszkoli, inwestycje w wodociągi i kanalizację, budowę żłobków, drogi, a także inne niezbędne lokalnie działania.

 

Pozdrawiam

 

Ewa Łukomska

Rzecznik Prasowy Wojewody Świętokrzyskiego

Świętokrzyski Urząd Wojewódzki

al. IX Wieków Kielc 3, 25-516 Kielce

tel. 41 342 12 32 

 Dziś ponowiliśmy prośbę o udzielenie odpowiedzi na nasze pytania, uznając, że przesłana informacja nie jest odpowiedzią na zadane przez redakcję pytania. Czekamy.

 

zobacz również: Nadal nie wiemy dlaczego premier nie wręczył promesy dla Ostrowca Świętokrzyskiego

Agnieszka Cybulska

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
alak
alak 10.07.2020, 17:37
Do chamstwa nikt się nie chce przyznać?!

Pozostałe